Uszkodziłeś Telefon? Smartfon nagle przestał się włączać. Szukasz serwisu, gdzie naprawę zrobisz od ręki?

Zapraszamy do Centrum Urządzeń Mobilnych. Polecamy najlepszy i najszybszy serwis Telefonów w Warszawie. Świadczymy  usługi na terenie Warszawy i okolic w trzech lokalizacjach.

Klientów z Bemowa, Woli, Bielan , Białołęki, Ursusa i Włoch zapraszamy do serwisu w Starym Centrum Handlowym Bemowo lokal nr. 200. Dokładny adres :

Centrum Urządzeń Mobilnych (lokal nr 200 obok  centrum handlowego Carrefour visa vis lotniska Bemowo )

ul. Powstańców Śląskich 124 pawilon 200

01-466 Warszawa

Klientów  z Centrum Warszawy, Śródmieścia,Ochoty, Mokotowa, Służewca, Ursynowa zapraszamy do centrum Handlowego Land na I piętrze lokal 215

Dokładny Adres:

Centrum Urządzeń Mobilnych ( lokal w Budynku B nowa część C.H. LAND  Pierwsze piętro obok PEPCO)

ul. Wałbrzyska 11 lokal 215

02-739 Warszawa

Dla klientów z Ursynowa , Wilanowa, Mokotowa i okolic zapraszamy do puntu Centrum Urządzeń Mobilnych  lokal 57  na parterze w Galerii Ursynów, tuż przy metrze Natolin

Dokładny adres:

Centrum Urządzeń Mobilnych ( lokal na parterze nr 57 w Galerii Ursynów)

Al. Ken 36 lok 57

02-797 Warszawa

Na miejscu zamontujemy oryginalny wyświetlacz lub zmienimy starą baterię w telefonie, lub tablecie. Wiesz, że Twój telefon potrzebuje serwisu, ale nie możesz oddać urządzenia na dłużej niż 2-3 godziny. Zadzwoń lub przyjdź i umów się na naprawę. Zamówimy części i ustalimy termin naprawy. W naszym centrum serwisowym używamy oryginalnych i sprawdzonych części zamiennych. Naprawimy każdy model telefonu i każdą jego usterkę. Niezależnie czy jesteś użytkownikiem telefonu  Samusng, Iphone , Xiaomi , Huawei, Lenovo, Sony czy Motoroli. U nas zrealizujesz serwis swojego telefonu, a na każdą wymienioną część dostaniesz gwarancję. Nie jesteś pewien czy można wykonać usługę lub, czy naprawa jest opłacalna? Zapytaj naszego serwisanta, rozmowa nic nie kosztuje. Podstawowa wycena jest bezpłatna, wszelkie naprawy wykonujemy tylko i wyłączanie po akceptacji kosztów przez klienta. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak działa profesjonalny serwis telefonów komórkowych.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę