[rev_slider_vc alias=”home-21″]

Wymiana zbitej szyby telefonu na poczekaniu

Większość telefonów, które trafiają do naprawy, są do odbioru już w ciągu godziny. Posiadamy ogromny magazyn części zamiennych. Wszystkie naprawy wykonywane, są przez doświadczonych inżynierów, dla których budowa współczesnych telefonów nie kryje żadnych tajemnic.

Zarezerwuj Naprawę

Serwis telefonów w biznesie

Masz zepsuty, niedziałający telefon w Twojej firmie, a zdezorientowani klienci czekają na umówiony kontakt? Nie czekaj, powierz naprawę profesjonalistom naprawie telefonów komórkowych

zamów usługę premium

Co możemy naprawić

Naprawiamy pęknięte ekrany szyby lub całe wyświetlacze wszystkich modeli telefonów. Często wymieniamy uszkodzone porty ładowania, gniazda USB lub systemowe. Regenerujemy telefony wymieniając zepsute przyciski,głośniki mikrofony i aparaty. Urządzenia nie włączające się, poddajemy wnikliwej diagnozie na podstawie której wyznaczamy przebieg naprawy.

Oceny naszych klientów

Polecam serwis telefonów Xiaomi. Usługa wykonań szybko i solidnie. Z całą pewnością będę wracać do tego serwisu. Ceny przystępne i nie naciągają na niepotrzebne koszta.

Anna G.

Wymiana ekranu Xiaomi redmi note 7

Zdecydowanie polecam ten serwis! Huawei zalany mlekiem z uszkodzonym gniazdem ładowania itd.. naprawiony w ciągu 24h! Bardzo profesjonalna i miła obsługa, rzeczowo wyjaśniony temat i koszt (100 zł) uważam za rozsądny.

Wymiana uszkodzone gniazda Huawei p20

Serwis godny polecenia. Wczoraj umówiłem naprawę telefonu , dziś już mogę z niego korzystać. Zaniosłem telefon po około 10:30 o 14 już miałem informację że telefon jest do odbioru. Sama naprawa rewelacja, telefon s8 przed naprawą był w opłakanym stanie a teraz wygląda jak nowy. Chyba najszybszy serwis telefonów w Warszawie z naprawdę dobrymi cenami .

Rafał Sikora

Naprawa Samsung s8

" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" frameborder="0" aria-label="">

Serwis GSM Bemowo
ul.Powstańców Śląskich 124 lok.200
01-466 Warszawa

570 219 119  
(22) 299 09 92

More Info

Serwis GSM Służew/Mokotów
ul. Wałbrzyska 11 lok.215
02-739 Warszawa

536 388 030
729 977 179

More Info

Serwis GSM Ursynów
Al. Ken 36 lok.57
02-797 Warszawa

536 755 6111
791 622 944

More Info

Sprzedaj Uszkodzony Telefon Lub Smartphone

Jeśli zdecydowałeś się nie naprawiać uszkodzonego telefonu, chętnie go  odkupimy  od Ciebie . Wypłacimy gotówkę, lub rozliczmy w innych naprawach. Jeżeli zależy Ci tylko na danych ze starego, lub  zepsutego urządzenia, zapytaj o bezpłatną usługę odzysku danych w wymianie barterowej. Klient odzyskuje wszystkie dane zgromadzone na telefonie, w zamian pozostawiając uszkodzony sprzęt w rozliczeniu.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę