Serwis telefonów i innych urządzeń dopasowany do Klienta

Doskonale wiemy, że codzienny harmonogram naszych obowiązków jest wypełniony niemal w 100%, dlatego warto zaplanować czas naprawy, tak aby nie kolidował z codziennymi obowiązkami. W celu przyspieszenia naprawy i zmniejszenia czasu absencji naszego urządzenia polecamy skorzystać z rezerwacji naprawy online, e-mailowo bądź przez telefon.

Jak zamówić naprawę online?

Masz stłuczony ekran, uszkodzone gniazdo, twój laptop nie chce się włączyć, a może Twoje urządzenie zostało zalane? Chcesz zarezerwować naprawę bezpośrednio przez stronę?
Proszę, kliknij odpowiednią dla ciebie datę i zaznacz chęć umówienia spotkania. Pamiętaj, żeby koniecznie zostawić do siebie prawidłowy kontakt: adres mail i numer telefonu. Zaakceptujemy termin naprawy i poinformujemy Cię o tym.

Wybierz termin naprawy

[booked-calendar calendar=”31″]

Nie jesteście pewni czy nasza naprawa telefonu dotyczy posiadanego przez Was modelu? A może wymiana ekranu w telefonie nie wystarczy i potrzebujecie zaawansowanych usług naprawczych i nie wiecie, czy je oferujemy? Jesteście ciekawi, ile trwa nasz serwis telefonu, laptopa, wybranego urządzenia. Chcecie wiedzieć jak pracujemy i z jakich komponentów używany do naprawy? Wystarczy wysłać wiadomość na nasz adres e-mail serwis@naprawapda.pl lub skontaktować się z nami pod numerem tel. 570 219 119, lub stacjonarnym 22-299 0 992. Umówione spotkanie zostanie zarezerwowane przez naszych pracowników i uwzględnione w harmonogramie prac.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę