Naprawa telefonów Motorola

 

Jeśli masz problemy z telefonem marki Motorola i potrzebujesz serwisu – zgłoś się do nas Kiedy Twój telefon nie działa zgodnie z oczekiwaniami, jest to zdecydowanie frustrujące. Jednak nie wszystkie sprawy wymagają kosztownego i bardzo drogiego serwisu. Problemy z telefonem dzielą się na trzy główne kategorie i warto najpierw spróbować rozwiązać problem. Problemy z oprogramowaniem Problemy z oprogramowaniem mogą przedstawiać się jako telefon, który się nie włącza, jest powolny lub losowo się wyłącza. Możesz również zauważyć, że Twoje aplikacje zachowują się inaczej. W takim wypadku naprawy zaczynają się już od 40zł gdzie pomóc może odpowiednia konfiguracja lub też aktualizacja jednej z aplikacji. W ostateczności kiedy konieczna jest ponowna instalacja oprogramowania układowego cena naprawy oscyluje w granicach 80-150zł
Problemy sprzętowe Kategoria tych napraw obejmuje wszystkie usterki które mogą nastąpić na skutek zużycia mechanicznego. Są to niedziałające przyciski, uszkodzone gniazda ładowania lub wyeksploatowaną baterię, która zbyt szybko się rozładowuje. Uszkodzenia fizyczne lub płynne Uszkodzenia fizyczne i spowodowane przez płyny nie są objęte standardową gwarancją. Uszkodzenia fizyczne obejmują zepsute ekrany, zarysowania, uszkodzoną lub zużytą obudowę oraz uszkodzone wyrwane, zniszczone porty ładowania, sloty kar sim i tym podobne. Uszkodzenie przez ciecz na pozór nie widoczne od wewnątrz szybko zostanie wykryte przez serwisantów. W środku urządzenia zamontowane są specjalne czujniki które informują techników jeśli kiedykolwiek telefon był zalany lub nawet zawilgocony. Faktem jest że ciecz która osadza się na elektronice może spowodować poważne awarie. Dlatego nie warto ukrywać tego faktu przed serwisantem a wręcz przeciwnie jak najszybciej poprosić o rozebranie telefonu.

W Centrum Urządzeń Mobilnych naprawisz każdy model Motoroli dostępny na rynku. Oferujemy części zamienne lub oryginalne w zależności od preferencji naprawy.

Popularne usterki mechaniczne w telefonach marki Motorola to wymiana baterii, zbitej szyby wyświetlacza lub klapki baterii.

Przykładowe modele które obsługujemy:

Motorola One Edge
Motorola One
Motorola One Vision
Motorola One Fusion
Motorola Seri G
Motorola g5, Motorola G5s, Motorola G5 Plus,
Motorola G6, Motorola G6 Plus, Motorola G6 Play
Motorola G7, Motorola G7 Power, Motorola G7 Play
Motorola G8, Motorola G8 Power, Motorola G8 Play
Motorola G9
Motorola G20,Motorola G31, Motorola G22, Motorola G5G,
Motorola G50, Motorola G200, Motorola G41, Motorola G71

Motorola Seria E
Motorola E20, Motorola E30, Motorola E40,
Motorola E7i, Motorola E7 Power

Seria Premium
Motorola Razr 5G,
Motorola edge 20, Motorola Edge 20 pro, Motorola Edge 20 lite

W naszych sklepach stacjonarnych znajdą Państwo szeroki wybór akcesorium to telefonów marki Motorola takich jak: kable USB, ładowarki sieciowe i samochodowe, ładowarki indukcyjne, słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, uchwyty samochodowe, rowerowe, karty pamięci, adaptery, powerbanki. W stałej ofercie posiadamy etui, pokrowce zamykane , szkła i folie ochronne na każdy model telefonu Samsung. Na miejscu doradzimy i wybierzemy najlepszą ochronę dla Twojego telefonu Motorola, a zakupione szkło ochronne zamontujemy gratis.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę