oppo-serwis

Naprawa telefonów Oppo

W Centrum Urządzeń Mobilnych możesz naprawić telefony marki Oppo. Jeśli posiadasz telefon Oppo, który sprawia problem, a oficjalny serwis odmówił naprawy, lub uszkodzenie telefonu wykracza, po za warunki gwarancji, zleć naprawę w naszym serwisie.
W punktach Centrum Urządzeń Mobilnych uzyskasz profesjonalną pomoc do każdego modelu producenta Oppo. Nasi Technicy odpowiednio przeszkoleni szybko i trafnie zdiagnozują problem w twoim telefonie.

Naprawy wykonywane w naszych punktach serwisowych Oppo są zabezpieczone gwarancją.
Dysponujemy oryginalnymi częściami to telefonów OPPO.
Podczas realizacji zleceń dbamy jakość świadczonych usług i dokładamy precyzji w najdrobniejszych szczegółach.

Zaufaj doświadczonym specjalistom i odnów swój telefon, tak aby po naprawie wyglądał, jak nowy.

Zapytaj o ofertę naprawy w naszych serwisach. Możemy naprawić wszystkie modele dostępne na witrynie oficjalnego producenta www.opppo.com.

Realizujemy naprawy wszystkich uszkodzeń mechanicznych:
wymieniamy zbitą szybkę, pęknięty ekran, uszkodzony wyświetlacz, uszkodzone gniazdo USB, problemy z siecią lub oprogramowaniem opartym na systemie Android.

✅ Ile to będzie kosztować?
Dostarczasz urządzenie do naszego serwisu. Na miejscu oceniamy, co trzeba zrobić i ile to będzie kosztować. Czekamy na decyzję, co robimy ze sprzętem. Po akceptacji naprawy przystępujemy do realizacji naprawy.

✅ Jak długo może to potrwać?
Naprawy telefonów Oppo w Centrum Urządzeń Mobilnych realizowane są w ekspresowym tempie. Większość zleceń gotowa jest w ciągu 24 h od momentu dostarczenia sprzętu. Dla klientów rezerwujących naprawę max czas naprawy to 4 h robocze
Najczęstsze problemy spotykane w naszym serwisie telefonów Oppo

 

– naprawa zbitej szybki, uszkodzonego wyświetlacza
– wymiana Baterii
– naprawa gniazda ładowania
Popularne modele telefonów OPPO:
Oppo A1K,A15,A15S, A16, A31,A51,A52, A53,A72,A73 ,92,A93
Oppo Realme 6, 7, 7 Pro, i inne.
Oppo Reno 4 lite, 5,6
W ofercie punktów serwisowych Centrum Urządzeń Mobilnych szkła i pokrowce ochronne dla większości telefonów producenta Oppo.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę