Naprawa telefonów Ulefone

Posiadanie smartfona to dziś już nie luksus a obowiązek. Większość producentów smartfonów kieruje się wizją nowoczesnego designu przy projektowaniu nowych modeli smartfonów. Telefon jest traktowany jako swego rodzaju „biżuteria” każdego z nas. Chcemy posiadać elegancki gadżet, który wygląda nietuzinkowo, prezentując się na stole podczas spotkań biurowych niczym drogi zegarek na ręku. Elegancki i niepowtarzalny wygląd sprawia, że nasze telefony możemy używać tylko w warunkach dla nich przeznaczonych takich jak dom biuro.

Co się stanie z tym samym telefonem, jeżeli będziemy go używać w warsztacie samochodowym, lub na budowie. Telefony warte fortunę, które nie będą odpowiednio zabezpieczone, szybko ulegną uszkodzeniu mechanicznemu, a naprawa może być bardzo kosztowna.
Czy to znaczy, że hydraulik, elektryk, mechanik samochodowy czy budowlaniec nie powinien używać smartfona w pracy, bojąc się, że go zniszczy? W internecie jest mnóstwo pomocnych filmików i porad instalatorów mechaników, które można obejrzeć właśnie za pomocą smartfona. Często wykorzystujemy taki telefon do zrobienia zdjęć np. uszkodzeń ze środka maszyny i wyłania do klienta.

Ulefone to chiński producent telefonów, który dostrzegł istotę stworzenia smartfona pozwalającego na odczytanie maila, lub wysłanie szybkiej wiadomości WhatsApp w ciężkich warunkach roboczych. Ulefone produkuje i sprzedaje kilka serii smartfonów. Specjalizują się w wytrzymałych telefonach, które są znane z trwałości i są przeznaczone do wytrzymania pod wodą, kurzem, uderzeniami i innymi uszkodzeniami. Tego typu telefony zwykle zawierają również większe, trwałe baterie.

Serwis i Naprawa Ulefone

Telefony Ulefone posiadają specjalnie zaprojektowany pancerz osłaniający boki i tył obudowy. Front telefonu, na którym znajduje się ekran dotykowy, pokryty jest wzmocnioną grubszą szybą niż w tradycyjnych telefonach. Pancerna budowa sprawia, że telefon nie niszczy się przy pierwszym upadku. Pamiętać jednak należy, że wzmocniony ekran też może ulec uszkodzeniu, gniazdo ładowania przestanie kontaktować, a duża pojemność baterii zmaleje na skutek upływu czasu.
Jeśli posiadacz produkt marki Ulefone i potrzebujesz serwisu, zapraszamy do Centrum Urządzeń Mobilnych. Oferujemy profesjonalny serwis i naprawę Telefonów Ulefone. Naprawiamy każdy model tego producenta i niezależnie od usterki.

– wymiana zbitej szybki w telefonie Ulefone;
– naprawa gniazda USB;
– zmiana akumulatora
-wymieniamy mikrofony i głośniki;
– wgrywamy oprogramowanie;

Informacje na temat aktualnych modeli i ich możliwości na stronie producenta https://www.ulefone.com.pl/

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę