Serwis Telefonów

Uszkodziłeś Telefon? Smartfon nagle przestał się włączać. Szukasz serwisu, gdzie naprawę zrobisz od ręki? Zapraszamy do Centrum Urządzeń Mobilnych

Najlepszy serwis Telefonów w Warszawie.

Na miejscu zamontujemy oryginalny wyświetlacz lub zmienimy starą baterię w telefonie, lub tablecie. Wiesz, że Twój telefon potrzebuje serwisu, ale nie możesz oddać urządzenia na dłużej niż 2-3 godziny. Zadzwoń lub przyjdź i umów się na naprawę. Zamówimy części i ustalimy termin naprawy. W naszym centrum serwisowym używamy oryginalnych i sprawdzonych części zamiennych. Naprawimy każdy model telefonu i każdą jego usterkę. Niezależnie czy jesteś użytkownikiem telefonu  Samusng, Iphone , Xiaomi , Huawei, Lenovo, Sony czy Motoroli. U nas zrealizujesz serwis swojego telefonu, a na każdą wymienioną część dostaniesz gwarancję. Nie jesteś pewien czy można wykonać usługę lub, czy naprawa jest opłacalna? Zapytaj naszego serwisanta, rozmowa nic nie kosztuje. Podstawowa wycena jest bezpłatna, wszelkie naprawy wykonujemy tylko i wyłączanie po akceptacji kosztów przez klienta. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak działa profesjonalny serwis telefonów komórkowych.

Jakie usterki naprawiamy?

Twój telefon został przestał się włączać ? Wyświetlacz został uszkodzony mechanicznie,  a może posiada zniszczone gniazdo USB? W naszym serwisie szybko i skutecznie naprawisz zbity ekran, zniszczone gniazdo ładownia, czy też wymienisz baterię. Zajmujemy się profesjonalną naprawą elektroniki. Naprawiamy usterki elektroniczne w płytach głównych. Wykonujemy naprawy po zalaniach i przepięciach.

Naprawiamy telefony tradycyjne z klawiaturą, zamykane z klapką i przede wszystkim nowoczesne typu smartphone. Wyznajemy zasadę że prawdziwy fachowiec elektronik poradzi sobie z każdym telefonem. W naszym serwisie nie tylko naprawisz uszkodzenia mechaniczne takie jak zbity LCD, czy wyrwane gniazdo. Bardzo chętnie podejmiemy się naprawy układu ładowania, modułu radiowego czy też układu audio.

Naprawy płyt głównych w telefonach wykonujemy  z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W naszych serwisach wyposażeni jesteśmy w specjalistyczne stacje lutownicze, zasilacze i aparaturę pomiarową.  Pod okiem cyfrowego mikroskopu jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze naprawy i przywrócić telefon do pracy.

Jeśli posiadasz stary telefon i zastanawiasz się, czy  znajdziemy jeszcze części, przyjdź i zapytaj o naprawę. Nasze doświadczenie w  naprawie telefonów wzbogacamy od ponad 15 lat. Posiadamy zarówno wiedzę jaki i części z początków technologi komórkowej w Polsce. Jeśli posiadasz ikony polskiej telefonii komórkowej i chciałbyś je wyremontować  zdaj się na specjalistów.

Usługi naprawy telefonów  i sprzedaż akcesorium świadczymy na terenie Warszawy i okolic w trzech lokalizacjach.

Klientów z Bemowa, Woli, Bielan , Białołęki, Ursusa i Włoch zapraszamy do serwisu w Starym Centrum Handlowym Bemowo lokal nr. 200. Dokładny adres :

Centrum Urządzeń Mobilnych (lokal nr 200 obok  centrum handlowego Carrefour visa vis lotniska Bemowo )

ul. Powstańców Śląskich 124 pawilon 200

01-466 Warszawa

Klientów  z Centrum Warszawy, Śródmieścia,Ochoty, Mokotowa, Służewca, Ursynowa zapraszamy do centrum Handlowego Land na I piętrze lokal 215

Dokładny Adres:

Centrum Urządzeń Mobilnych ( lokal w Budynku B nowa część C.H. LAND  Pierwsze piętro obok PEPCO)

ul. Wałbrzyska 11 lokal 215

02-739 Warszawa

Dla klientów z Ursynowa , Wilanowa, Mokotowa i okolic zapraszamy do puntu Centrum Urządzeń Mobilnych  lokal 57  na parterze w Galerii Ursynów, tuż przy metrze Natolin

Dokładny adres:

Centrum Urządzeń Mobilnych ( lokal na parterze nr 57 w Galerii Ursynów)

Al. Ken 36 lok 57

02-797 Warszawa

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę