Serwis Telefonów

Twój telefon został przestał się włączać ? Wyświetlacz został uszkodzony mechanicznie,  a może posiada zniszczone gniazdo USB? W naszym serwisie szybko i skutecznie naprawisz zbity ekran, zniszczone gniazdo ładownia, czy też wymienisz baterię. Zajmujemy się profesjonalną naprawą elektroniki. Naprawiamy usterki elektroniczne w płytach głównych. Wykonujemy naprawy po zalaniach i przepięciach.

Naprawiamy telefony tradycyjne z klawiaturą, zamykane z klapką i przede wszystkim nowoczesne typu smartphone. Wyznajemy zasadę że prawdziwy fachowiec elektronik poradzi sobie z każdym telefonem. W naszym serwisie nie tylko naprawisz uszkodzenia mechaniczne takie jak zbity LCD, czy wyrwane gniazdo. Bardzo chętnie podejmiemy się naprawy układu ładowania, modułu radiowego czy też układu audio.

Naprawy płyt głównych w telefonach wykonujemy  z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W naszych serwisach wyposażeni jesteśmy w specjalistyczne stacje lutownicze, zasilacze i aparaturę pomiarową.  Pod okiem cyfrowego mikroskopu jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze naprawy i przywrócić telefon do pracy.

Jeśli posiadasz stary telefon i zastanawiasz się, czy  znajdziemy jeszcze części, przyjdź i zapytaj o naprawę. Nasze doświadczenie w  naprawie telefonów wzbogacamy od ponad 15 lat. Posiadamy zarówno wiedzę jaki i części z początków technologi komórkowej w Polsce. Jeśli posiadasz ikony polskiej telefonii komórkowej i chciałbyś je wyremontować  zdaj się na specjalistów.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę