Niezależna ekspertyza serwisu

Miałeś wypadek i Twój sprzęt elektroniczny uległ uszkodzeniu. Potrzebujesz profesjonalnej wyceny naprawy telefonu lub laptopa. Zanim naprawisz urządzenie, potrzebujesz przedłożyć pisemną  ekspertyzę do ubezpieczyciela? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Każda wycena którą sporządzimy będzie wykonana na podstawie oględzin sprzętu, z uwzględniam rzetelnych kosztów, niezbędnych do przywrócenia pierwotnego stanu urządzenia z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów producenta.

Masz wykupione ubezpieczenie dla Twojego telefonu lub laptopa. Chcesz wykonać naprawę, jednak warunki które oferuje serwis ubezpieczyciela, nie są do zaakceptowania, ze względu na długi czas naprawy i utratę danych? Zapytaj o możliwość wykonania ekspertyzy w naszym serwisie, z możliwością  naprawy na dogodnych dla siebie warunkach. Na życzenie klienta możemy sprowadzić części i wykonać usługę w ekspresowym czasie z zachowaniem zapisanych danych.

Na podstawie ekspertyzy wystawiamy FV VAT 23%, na podstawie której klient może domagać rekompensaty od ubezpieczyciela lub sprawcy uszkodzenia.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę