Serwis Laptopów

Twój laptop przestał się włączać, zawiesza się, a może został uszkodzony mechanicznie? Zleć naprawę w naszym serwisie, a gwarantujemy że naprawimy go szybko i skutecznie w przystępnej cenie.

Naprawimy zbitą matrycę i wyrwane zawiasy.

Po włączeniu laptopa słychać dźwięk logowania do systemu, ale nie widać obrazu, lub na wyświetlaczu pojawiają się pasy? To znaczy że ekran monitora w laptopie jest do wymiany. W naszym magazynie posiadamy dostępne od ręki matryce topowych producentów w jakości oryginału. Często zdarza się że podczas upadku, lub też zbyt dużego kąta otwarcia dochodzi do wyłamania zawiasów w kapie matrycy. W takim wypadku dobierzmy nową klapę lub skleimy uszkodzoną, tak aby nie pozostawić śladów usterki.

Naprawa ładowania w laptopie

Uszkodzone Gniazdo zasilania w naszym laptopie to chyba najpopularniejsza z usterek. W zależności od technologi i producenta naprawiamy gniazda, wlutowane bezpośrednio do płyty, lub wpinane za pomocą wyprowadzonego złącza na kablu. W obu tych przypadkach przyczyną uszkodzenia jest zużycie mechaniczne, czasem użycie niewłaściwej  wtyczki ładującej.

Przyspieszymy działanie Twojego laptopa.

Przyczyną powolnego działania naszych przenośnych komputerów jest zazwyczaj  zbyt niska wydolność układów chłodzenia oraz zużycie dysku twardego. Zwiększone zużycie dysku podnosi  jego temperaturę pracy sprawiając ze nasz komputer nie radzi sobie z listą zadanych poleceń. Podczas przeglądania stron internetowych czy też podstawowych operacji sprawia wrażenie  powolnego staruszka dla którego otwarcie  okna przeglądarki jest wyczynem porównywalnym zdobyciem szczytu Mount Everest. Remedium na przegrzewanie się laptopa jest gruntowne czyszczenie radiatorów, zmiana padów i past termo przewodzących. Jeśli chcemy aby nasz laptop zachował spoją szybkość na dłużej, warto pomyśleć nad zmianą dysku twardego na nowy najlepiej w technologi SSD.

Stare dyski HDD to dyski talerzowe – mechaniczne popularne jeszcze 10 lat temu powoli odchodzą do lamusa . Technologia wirujących talerzy ustępuje nowej technice pamięci półprzewodnikowych. Nowe dyski SSD zyskują zdecydowaną  przewagę nad HDD, pod względem awaryjności, szybkości zapisu i ergonomii.  Do niedawana bardzo drogie, dziś już tylko nieznacznie droższe od tradycyjnych dysków, często wybierane przy zakupie.

Laptop nagle przestał się włączać, nie reaguje na klawisz power.

Twój laptop niespodziewanie przestał się włączać. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. W naszym serwisie dokładnie sprawdzimy co się dzieje i dlaczego laptop nie pracuje. Być może  jest to kwestia biosu, układu UEFI,  a może pamięci RAM nie pracują prawidłowo. Elektronika płyty głównej ma zwarcie lub system zasilania nie działa.

Rzetelnie wycenimy naprawę laptopa i przedstawimy koszty naprawy. W przypadku akceptacji kosztów niezwłocznie zrealizujemy naprawę. Na każdą naprawę laptopa wykonaną w naszym serwisie wystawiamy pisemną gwarancję.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę