Serwis Robotów Sprzątających

W Centrum Urządzeń Mobilnych znajdziesz pomoc nie tylko w naprawie urządzeń elektronicznych służących do komunikacji i przesyłania danych, ale również świadczymy usługi w zakresie serwisowania nowoczosengo sprzętu gospodarstwa domowego. Chętnie doradzimy pomożemy w naprawie robotów sprzątających, kosiarek automatycznych , ekspresów do kawy lub automatycznych robotów kuchennych typu multicooker.

Jeśli Twoja robot sprzątający nie dział, kręci się w kółko, nie zbiera kurzu, a może nie wraca do bazy, zleć nam jego przegląd. Zakupiłeś sprzęt, po za krajem i nie masz gwarancji, a może Twój robot sprzątający, uległ uszkodzeniu mechanicznemu, a sprzedawca odrzucił roszczenie gwarancyjne. To nie oznacza, że zostałeś z bezwartościowym sprzętem, za kilkaset a czasami kilka tysięcy złotych. Skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych inżynierów elektroników.
Znajdziemy przyczynę awarii, wymienimy uszkodzone przekaźniki, diody, tranzystory, tyrystory i inne układy scalone w elektronice robota. Sprawdzimy poprawność działania elementów naprowadzających takich jak laser, kamery, czujniki zbliżeniowe, czujniki położenia, czujnik uskoku, czujniki kurzu inne sensory odpowiadające za prawidłową pracę automatycznego odkurzacza.Dobierzemy, odpowiednio do producenta i wersji elementy czyszczące, takie jak głowice sprzątające, szczotki, filtry i kanały ssące.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę