Serwis Smartphone

Wypadki zdarzają się każdemu – ktoś nas potrąci, stracimy równowagę, w coś uderzymy… W wyniku tych losowych sytuacji nasz  smartphone przestaje działać prawidłowo bądź na ekranie przybywa nieatrakcyjnych pęknięć i rys. W naszym serwisie mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie tego typu usterek. Nasi serwisanci budowę smartphone znają od podszewki, dlatego szybko skutecznie zaradzą każdej sytuacji. Potrafimy zregenerować zbitą szybę wyświetlacza, wymienić moduł LCD, zmienić złącze ładowanie, wlutować nowe gniazdo sim lub kart pamięci. Naszą specjalizacją jest naprawa elektroniki płyt  głównych. Doskonale radzimy sobie  w naprawach po zalaniu, czy też uszkodzeń w wyniku przepięcia. Jeśli posiadasz smartphone który odmówił posłuszeństwa i szukasz dobrego serwisu w rozsądnych cenach skorzystaj z naszych usług.

Twój telefon posiadał ważne dla Ciebie dane, do których w wyniku uszkodzenia nie masz dostępu?

Skorzystaj z naprawy  w jednym z naszych punktów serwisowych. U nas masz pewność że nie skasujemy danych podczas naprawy. Wszystkie zapisane informacje do chwili uszkodzenia zostają na telefonie. Jeśli nie zależy Ci na naprawie a chciałbyś odzyskać zdjęcia i kontakty. Zleć nam usługę odzysku danych z wyłączeniem naprawy.

Problem z konfiguracją telefonu?

Otrzymałeś  nowy telefon służbowy a może w  prezencie od bliskiej osoby. Chciałbyś zacząć korzystać z nowego aparatu ale nie  wiesz jak skonfigurować nowy telefon? W naszym serwisie możesz liczyć na fachowe doradztwo i szkolenie wprowadzające. Na życzenie przegramy dane ze starego telefonu i skonfigurujemy konta pocztowe, społecznościowe. Pomożemy uposażyć nowy Smartphone w etui ochronne i  szkło zabezpieczające ekran przed stłuczeniem

Zastanawiasz się nad naprawą telefonu?

Nie wiesz czy naprawa Twojego telefonu jest opłacalna i czy warto naprawić? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji podczas której  wycenimy jego wartość i przedstawimy ofertę naprawy lub skupu. Nasi serwisanci  służą fachowym doradztwem i chętnie podpowiedzą korzystne rozwiązanie.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę