Serwis Tabletów

Serwisujemy tablety takich producentów jak: Apple, Acer, Asus, Hp, Lenovo, Huawei, Samsung, Prestigio, Kiano, Sony , Xiaomi  i inne. Naprawimy zbitą szybę digitizera, potłuczony wyświetlacz LCD ,wymienimy gniazdo ładownia USB, czy też zdejmiemy blokadę ekranu.

Tablet ze zbitym ekranem to częsty pacjent naszego serwisu. Ze względu na specyficzną budowę tabletu, w przypadku upadku, duży szklany ekran nie ma szans na przetrwanie w kontakcie z twardym podłożem. Zazwyczaj w tej sytuacji na ekranie pojawia się mozaika pęknięć, która przeszkadza w użytkowaniu i stwarza niebezpieczeństwo skaleczenia dłoni. W naszym serwisie potrafimy zregenerować uszkodzoną szybę zachowując oryginalną matrycę. Usługa wykonana w  ten sposób pozwala zaoszczędzić co najmniej 50% kosztów wymiany nowego wyświetlacza w tablecie.

Tablet nie ładuje się i przestał się włączać. Zazwyczaj mamy do czynienia z uszkodzonym portem ładownia. Zepsuty port ładownia może powodować zwarcie lub po prostu nie przewodzić prądu. Wymiana na nowe gniazdo powinna rozwiązać problem. W skrajnych przypadkach, zwarcie które  było na złączu powoduje uszkodzenie akumulatora. W takiej sytuacji do pełnego uruchomienia należy dodatkowo zregenerować baterię w tablecie, aby przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Akumulator w tablecie pełni  kluczową role w w jego mobilności. Sprawny akumulator pozwoli na komfortową i bezpieczną pracę  podczas podróży lub pracy po za siecią.

Jeśli masz problem z tabletem zapytaj o możliwość naprawy i umów wizytę w naszym serwisie. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanego przez nas zadania w konkurencyjnych cenach.

 

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę