Sprzedaj uszkodzone urządzanie

Zanim wyrzucisz uszkodzone, sprawdź czy może warto je naprawić . Nawet jeśli naprawa okaże się nie opłacalna , gwarantujemy że nie poniesiesz dodatkowych kosztów.  Jeśli nie zdecydujesz się na  naprawę, bo masz w planach nowy model, sprzedaj stare i zyskaj dodatkowy zastrzyk gotówki.

Posiadasz uszkodzone laptopy, telefony, konsole do gier? Szuflada w Twoim biurku pęka w szwach, załadowana po brzegi uszkodzonym sprzętem elektronicznym. Chciałbyś zrobić wreszcie porządek w szafie? Zapytaj ile warte są Twoje skarby. Może masz urządzenia które tam trafiły z powodu zbyt wysokich kosztów części zamiennych lub ich braku? Zapytaj o naprawę dziś, może okazać się że naprawa jest całkiem opłacalna, a sprzęt wcale nie najstarszy? Jeśli będziesz chciał definitywnie pożegnać się z ze sprzętem, rzetelnie wycenimy jego wartość rynkową i przedstawimy najlepszą ofertę skupu.

Chciałbyś skorzystać z oferty odkupu urządzeń i sprzedać je nam, a może masz już kupca? Jednak obawiasz się że dane zapisane na nośnikach pamięci mogą trafić w niepowołane ręce, a Ty  nie wiesz jak skutecznie je skasować?  Służymy pomocą w kompleksowym usuwaniu danych.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę