uszkodzony ekran telefonu

Zbity wyświetlacz lub pęknięta szybka lcd to najpopularniejsza usterka współczesnych telefonów. W większości nowoczesnych smartphone, duży wyświetlacz z wyeksponowanymi krawędziami jest w tym wypadku najsłabszym elementem podczas upadku.

Zazwyczaj uszkodzeniu ulega tylko osłona wyświetlacz szyba, jednak nie zawsze można wymienić tylko ten element. Potłuczona szyba to nie tylko defekt estetyczny, ale może mieć również wpływ na nieprawidłowe działanie digitizera. Dlatego w zależności od technologii w jakiej wykonany jest lcd uzależnione są koszty i możliwości naprawy.

W przypadku kiedy mamy do czynienia  ze zbitym wyświetlacze Typu OLED Lub AMOLED, konieczne jest stosowanie wyświetlacz w tej samej technologi. Cena nowych wyświetlaczy tego rodzaju nierzadko może dorównywać aktualnej wartości rynkowej telefonu używanego.W takim wypadku z powiedzeniem możemy zastosować tańszy o połowę wyświetlacz zregenerowany. Rozwiązując problem w ten sposób mamy pewność że urządzenie będzie prawidłowo pracować, ponieważ zachowaliśmy oryginalne części.

W przypadku kiedy mamy do czynienie z technologią IPS koszty naprawy są znacznie tańsze. Koszty te szacujemy na poziomie  około 20% wartości nowego urządzenia. Śmiało można powiedzieć że telefon po wymianie wyświetlacza w naszym serwisie wygląda jak nowy.

Call Now ButtonZadzwoń zapytaj o naprawę